Esoterické léčení

Esoterické léčení

Dračí ochranné energie

Dračí ochranné energie

Dračí duchovní energie existují ve vesmíru od nepaměti a jsou určeny pro naši ochranu a to především před Matrixem. Matrix je temnota, je to destruktivní systém fungující podle zákonů Moci. Tento systém spoutává celou planetu Zemi a prostor našich životů.

Přechodem skrze rok 2012, se vědomí lidstva víc a víc produchovňuje , prosvětluje a osvobozuje. Matrix tady na Zemi pozvolna končí a to se jeho stvořitelům samozřejmě nelíbí. Takže čím více je zde Světla , tím je aktivnější i Zlo.

Síly Matrixu se záludně pokoušejí zabránit procesu Vzestupu lidí. Proto je velmi přínosné mít u sebe ochrannou dračí bytost, která je schopna velkou část negativních útoků zastavit a spálit dřív než nám mohou jakkoliv ublížit.

Jakmile vědomě vstoupíte do práce s vysokofrekvenčními energiemi , které otevírá Shamballa, rozšiřuje se vaše vědomí. Začínáte mít schopnost prohlédnout manipulace a lži, strháváte masky sobě i druhým , zvyšuje se vám sebevědomí a dokážete ze svého života odstranit prvky, které blokují váš potenciál a plnohodnotné prožití vlastního života. Vaše proměna inspiruje druhé a tento stav je pro služebníky Matrixu nežádoucí, včetně vás. Mobilizují tedy síly, aby vás zastavili a odradili ve vaší cestě Světla

Dráčci jsou dar stvořitele bytostem Světla, pro jejich ochranu před negativními vlivy, které nesouvisejí s vaší karmou.

Ochranní dráčci jsou zkonstruováni Elohimi (stvořiteli ), podléhají nejvyšším duchovním zákonům, nelze je zneužít.

Můžeme si je představit jako jakýsi antivirus – živý velmi inteligentní program, kterému byl vdechnut Stvořitelem život a stává se z něj bytost s vědomím.

V této hierarchii ochranných draků, poskytnutých nám stvořitelem – je na nejvyšším vrcholku Zlatý drak. Disponuje obrovským potenciálem lásky, síly a schopností odolat jakýmkoliv zlým bytostem.

Je nositelem oproti jiným dráčkům potenciálem boží moudrosti. Někteří dráčci jsou zkonstruování jako léčitelé, jiní jako obranáři, bojovníci…..

Při zasvěcení do dračích ochranných energií, je nám z dračí říše seslán ochranný drak přesně ušitý na míru . Dostaneme takového, jakého potřebujeme. Dráček se při instalaci napojí na náš energetický systém a od té doby bude v naší auře s námi propojen, zároveň je ale propojen nejen na Ákašu, ale i na Boha. Tím, že je napojen přímo na prapodstatu, je schopen za nás poprosit i o milost, aby nás mohl ochránit..

Ochranný zlatý drak se během vteřiny dokáže napojit na zlo namířené vůči nám, propojí se s Vesmírnou kronikou našich záznamů života a vyhodnotí, jestli tím útokem musíme z hlediska karmy projít. Případně požádá o milost. Dostane-li souhlas k zásahu, zaktivuje se a negativní energie okamžitě spálí.

Čím více s nainstalovaným dráčkem komunikujeme, tím více a lépe pro nás pracuje.

My lidé jsme tady na Zemi pro uvědomění. Zlatý drak pracuje jako samostatná světelná bytost – může mít roli našeho učitele a průvodce. Stačí, když ho v duchu poprosíme, aby tuto roli plnil. Dračí ochranná bytost má i schopnost čistit bloky v našem těle, což je úžasná pomoc, pokud právě procházíme hlubokým transformačním procesem.

Pokud dráčka o čištění mentálně a s láskou požádáme, dokáže i vypálit – odstranit negativní informace z naší aury i z podvědomí.

Zlatý drak umí i odvádět duše z prostoru a času, kde uvízly.

Vždy je nutno mít na paměti, že dráčci jsou bytosti řízené Světlem, můžeme je požádat o cokoli, ale udělají jen to, co je v souladu se zákony Stvořitele.

Při zasvěcení jste zavedeni do dračí říše, kde vám bude přímo do vaší aury – do 7. čakry nainstalován přesně ten dráček, jako samostatná inteligentní energetická bytost, kterého momentálně potřebujete a na kterého jste připraveni.

Potom nějakou dobu trvá než se nový dráček propojí s celým vaším energetickým systémem, se záznamy v buňkách a v Ákaše, aby pro vás mohl začít co nejefektivněji pracovat.

Potom již záleží na každém člověku, jak dalece se naučí se svým dráčkem komunikovat a využívat jeho služby.

Cena: za zasvěcení 2500Kč